facebook

Grupa ISP


image003

 

Grupa Instytutu Studiów Podatkowych należy do grona największych grup doradczych, audytorskich, edukacyjnych i wydawniczych w Polsce. To również jedyny tej wielkości alians spółek doradczych o kapitale polskim. Do grona naszych Kontrahentów należą największe firmy działające na polskim rynku. Dewizą ISP jest profesjonalizm, rzetelność, jakość i sprawność świadczonych usług.

Grupa ISP świadczy, jako podmiot doradczy, usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytów podatkowych oraz obsługi sporów podatkowych. Z tych usług skorzystało dotychczas ponad 35 000 podmiotów.

Grupa ISP prowadzi również szeroką działalność dydaktyczną i wydawniczą. Na szkoleniach i konferencjach Instytut gości co roku kilkanaście tysięcy uczestników. Dotychczas naszymi słuchaczami było ponad 150 000 osób. Wydawnictwo ISP ma w swoim dorobku ponad 180 pozycji książkowych.

Rozwój Instytutu, jak również konieczność sprostania wyzwaniom rynku, zaowocowały otwarciem trzech oddziałów: w Poznaniu, Krakowie i Katowicach oraz powstaniem w 2001 r. Grupy ISP, którą tworzą wspólnie z ISP, ISP – Audyt, Kancelaria Prawna, Małopolski ISP oraz Univers Konsulting – Edukacja Jacyno i Modzelewski – pięć wyspecjalizowanych podmiotów w dziedzinie szeroko pojętego prawa, finansów i podatków.