facebook

O Spółce


Małopolski Instytut Studiów Podatkowych jest spółką doradztwa podatkowego, wpisaną do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego i ubezpieczoną od odpowiedzialności cywilnej (suma gwarancyjna wynosi 1 mln zł).

Wchodzimy w skład Grupy Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, która w IX Rankingu doradców podatkowych i firm doradztwa podatkowego „Dziennika Gazeta Prawna” zajęła pierwsze miejsce w kategorii: Najskuteczniejsze firmy doradztwa podatkowego w 2014 r. (wśród firm dużych zatrudniających powyżej 10 doradców).

Siłą MISP jest kadra pracownicza. Małopolski Instytut Studiów Podatkowych zatrudnia wykwalifikowanych fachowców i specjalistów z zakresu prawa podatkowego i księgowości. W skład MISP wchodzą doradcy podatkowi, radcowie prawni, konsultanci podatkowi, księgowi, biegli rewidenci. Kadra MISP to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Atutem naszego zespołu pracowników jest wiedza praktyczna oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne.

Naszą podstawową zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta uwzględniające przedmiot jego działalności, potrzeby i możliwości. Starając się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych Kontrahentów oferujemy usługi kompleksowe, jak też w zakresie wycinkowym indywidualnie uzgodnionym z Klientem. Proponujemy szerokie spektrum usług w zakresie doradztwa prawno – podatkowego, rachunkowości, doradztwa ekonomiczno – finansowego. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego (rachunkowości), jak również w obsłudze sporów z organami podatkowymi. Oferujemy również kompleksowe doradztwo prawne. Zajmujemy się ponadto prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Do zakresu naszych usług należy również pomoc w pozyskiwaniu, rozliczaniu i audytowaniu dotacji.

Misją Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych jest spełnianie najwyższych wymagań naszych Kontrahentów oraz troska o ich bezpieczeństwo prawne i finansowe. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie, odpowiedzialność i dbałość o dobro Kontrahentów są przesłankami profesjonalizmu, jakości i sprawności świadczonych przez nas usług. Do tej pory zaufało nam kilkaset firm działających w kilkunastu branżach. Wśród naszych Klientów są i duże spółki giełdowe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Szczegółowe dane Spółki:

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Spółka z o.o.
ul. św. Gertrudy 7/12, 31-046 Kraków
NIP 679-23-64-139
REGON 351302090
Sąd Rejonowy w Krakowie Wydział XI Gospodarczy KRS nr 0000198005
Kapitał zakładowy 50.000 PLN

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, mając nadzieję, że spotka się ona z Państwa przyjęciem.