BEZPŁATNY Webinar TARCZA 3.0 – już 29 maja 2020

29-05-2020

Zapraszamy na BEZPŁATNE Spotkanie z Ekspertem, które poprowadzi doświadczony Radca Prawny Małopolskiego Instytutu Studiów Podatkowych – Anna Stokłosa.

Tym razem poruszymy ważny temat TARCZY 3.0, która zawiera rozwiązania dotyczące zwolnienia ze składek ZUS, które powiększają grono przedsiębiorców uprawnionych do zwolnienia. 

Teraz z korzystnych rozwiązań skorzystają także samozatrudnieni oraz firmy zatrudniające do 49 pracowników, jak również osoby korzystające z ulgi na start. 

Ponadto ustawa ta uchyliła przepisy wstrzymujące bądź zawieszające tzw. terminy materialne prawa administracyjnego oraz terminy procesowe i sądowe – zawieszenie dotyczyło m. in. terminów postępowań sądowo-administracyjnych, postępowań podatkowych, kontroli podatkowych i kontroli celno-skarbowych.

Tarcza 3.0. przewiduje także przepis przejściowy (art. 68), zgodnie z którym terminy wstrzymane lub zawieszone uchylonymi przepisami co do zasady zostaną wznowione po upływie 7 dni od dnia wejścia w życie Tarczy 3.0 (tj. po 23 maja 2020r.).

Pozyskaj niezbędną wiedzę i popraw płynność finansową swojej firmy! 

Zapraszamy już 29.05 o godzinie 15:00.

Dołącz w dniu spotkanie klikając w link: https://misp.clickmeeting.com/tarcza-3-0 

Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona.