KONFERENCJA MISP „Tarcza finansowa 1.0. i narzędzia antykryzysowe – rozliczenie, umorzenie, kontrole”

08-07-2021

To już po raz trzeci mamy wielką przyjemność zaprosić Was na KONFERENCJĘ MISP, jedyną taką w Polsce, bezpłatną i online!
Konferencja „Tarcza finansowa 1.0. i narzędzia antykryzysowe – rozliczenie, umorzenie, kontrole” – odbędzie się 7 maja 2021 w godzinach od 9:00 do 15:00. Jeśli skorzystałeś z subwencji 1.0. i stoisz przed wyzwaniem jej rozliczenia, to nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu!

 

A jakie tematy poruszymy podczas spotkania:
1. Warunki umorzenia subwencji 1.0.
2. Redukcja stanu zatrudnienia – wyliczenie
3. Skumulowana strata gotówkowa – wyliczenie
4. Kwalifikowalność wydatków ponoszonych z subwencji 1.0.
5. Kontrola subwencji 1.0
6. Dostępne narzędzia antykryzysowe
A na sam koniec zaprosimy Was do otwartej dyskusji.

 

Na konferencję można zgłaszać się w terminie do 6 maja 2021 włącznie do godziny 12.00 przesyłając chęć uczestnictwa w wydarzeniu na maila biuro@misp-modzelewski.pl. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz swojego adresu mailowego. W odpowiedzi na każde zgłoszenie na adres mailowy zostanie wysłany link do uczestnictwa w wydarzeniu on-line.

 

To nie wszystko!
Każdy kto do 5 maja 2021 zgłosi swój udział w konferencji, będzie mieć możliwość skorzystania z godzinnej konsultacji on-line, w preferencyjnej cenie, TYLKO 100 zł netto. Zapisywać można się również wysyłając maila na adres biuro@misp-modzelewski.pl. Pamiętajcie, liczba miejsc jest ograniczona!

 

Zapisy  już wystartowały!

I jak poprzednio, na każdego z uczestników będą czekać niespodzianki.