Konsultacje dla osób przygotowujących się do egzaminu na doradcę podatkowego

03-05-2020

 

Zostań doradcą podatkowym! Wybierz zawód z przyszłością!

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną Małopolski Instytut Studiów Podatkowych zdecydował się wprowadzić konsultacje dla osób przygotowujących się do egzaminu na doradcę podatkowego, które mają na celu jak najlepiej przygotować kandydatów do egzaminu państwowego.

Warunkiem wykonywania zawodu Doradcy Podatkowego, oprócz studiów wyższych i odpowiedniej praktyki jest bowiem zdanie wymagającego, dwuetapowego egzaminu, który co kilka miesięcy przeprowadza Ministerstwo Finansów. Szczegóły egzaminu dostępne są na stronie MF: https://www.gov.pl/web/finanse/egzamin-na-doradce-podatkowego

Podczas konsultacji online, oprócz wiedzy z zakresu prawa podatkowego potrzebnej do zdania egzaminu, udzielimy również praktycznych informacji pozwalających przebrnąć m. in. przez najtrudniejszą dla większości zdających część ustną egzaminu. Odpowiemy również na nurtujące Was pytania związane z egzaminem oraz prawem podatkowym. 

Konsultacje będą odbywać się ONLINE. Koszt godzinnej konsultacji wynosi 150 zł netto.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy pod adresem j.zajac-wysocka@misp-modzelewski.pl w celu indywidualnego ustalenia szczegółów konsultacji.