Tax consultancy and accounting

USŁUGI

Start-ups

Planowane rozpoczęcie działalności wymaga przemyślenia wielu kwestii i podjęcia kilku strategicznych decyzji przez przyszłego przedsiębiorcę. Jeszcze przed rozpoczęciem działalności zastanowić się należy nad formą prowadzenia biznesu oraz formą opodatkowania.

Zmiana w tym obszarze w trakcie roku może się okazać bardzo utrudniona, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa.

Pierwsze miesiące prowadzenia własnego biznesu są dość trudne trzeba bowiem przyswoić sobie dużo informacji i zaznajomić się z szeregiem przepisów prawnych, podatkowych, rachunkowych co wymaga poświęcenia czasu, który na początku działalności powinien być przecież przeznaczony na rozwijanie działalności i zdobywanie rynków. Dlatego na etapie planowania i rozpoczynania działalności warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą wybrać odpowiednią formę i poprowadzą przez początkową fazę prowadzenia biznesu.

Dla naszych klientów – przyszłych i początkujących przedsiębiorców oferujemy możliwość kompleksowej obsługi i doradztwa prawnego, podatkowego oraz księgowego. W jednym miejscu i jednym czasie nasi klienci uzyskają wszystkie potrzebne informacje, a my pomożemy załatwić wszystkie niezbędne formalności.

Dla początkujących przedsiębiorców oferujemy specjalne warunki współpracy bo rozumiemy jak trudne bywają początki własnego biznesu.