Tax consultancy and accounting

USŁUGI

Tourism

Jeśli mowa o ryzykach podatkowych, to już sama definicja usługi turystycznej rodzi wiele kontrowersji, a to dopiero początek.

Turystyka, to biura podróży, ale także agenci i pośrednicy, branża hotelarska, gastronomiczna. To również różne typy działań – od organizacji wypoczynku, przez turystykę biznesową, językową do pośrednictwa w sprzedaży biletów lotniczych i pakietów hotelowych. Wreszcie branża turystyczna, to działania na rynku międzynarodowym, gdzie często przychodzi się mierzyć ze sprzecznymi przepisami obowiązującymi w różnych krajach.

W odpowiedzi na potrzeby rynku powołaliśmy zespół, który wyspecjalizowany jest w rozwiązywaniu problemów podatkowych branży turystycznej. W ramach naszych działań od wielu lat, Grupa ISP oferuje szkolenia dla podmiotów działających w branży. Obecnie tworzymy również cykl publikacji prasowych, których celem jest naświetlenie problemów podatkowych dotykających branżę turystyczną (nie tylko biura podróży, ale także hotelarstwo, czy gastronomię). Na co dzień pracujemy również z Polską Izbą Turystyki.

W ramach naszych pakietów możemy zaoferować Państwu stałą pomoc i doradztwo we wszystkich prawno-podatkowych aspektach aktywności gospodarczych.