Doradztwo Podatkowe i Księgowość

Kariera

USŁUGI

Pomoc w trakcie kontroli UKS, ZUS, PIP

Kontrole podatkowe oraz kontrole Zus są często bagatelizowane przez przedsiębiorców, tymczasem niejednokrotnie ich konsekwencje mogą być równie poważne, jak w przypadku weryfikacji rozliczeń podatkowych bądź nawet poważniejsze.

Zakres pomocy

W sytuacji sporu z administracją, pomagamy naszym Klientom zakończyć taki spór w sposób najbardziej dla niego korzystny. Oferujemy nasze wsparcie szczególnie w trakcie trwających kontroli oraz postępowań. Doradzamy jakie prawa i obowiązki ma kontrolowany podatnik i przede wszystkim czego może domagać się organ kontrolujący. Zapewniamy kompleksową obsługę przez profesjonalnego pełnomocnika od rozpoczęcia kontroli, aż do jej prawomocnego zakończenia łącznie z etapem sądowym.

Pomagamy nie tylko w postępowaniach podatkowych i skarbowych, ale także w kontrolach przeprowadzanych przez Państwową Inspekcje Pracy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dlaczego warto mieć pełnomocnika w trakcie kontroli ?

Odpowiedz jest prosta: aby przypilnował interesów podatkowych podatnika w jej trakcie. Znajomość przepisów i doświadczenie pełnomocnika pozwala uniknąć sytuacji gdy organ nadużywa swoich kompetencji, wykracza poza zakres kontroli, nieprawidłowo przesłuchuje świadków itp. Pełnomocnik podpowie również kiedy podatnik powinien aktywnie uczestniczyć w trakcie kontroli. Wreszcie obecność pełnomocnika dyscyplinuje organ co pozwala zaoszczędzić czas, na którym szczególnie zależy, np. gdy staramy się o zwrot podatku VAT lub potrzebujemy zaświadczenia o niezaleganiu oraz pozwala uniknąć niepotrzebnego stresu.

Dlaczego My?

Nie lubimy się chwalić, ale o naszej skuteczności świadczą miejsca zajmowane co roku przez naszą firmę oraz naszych specjalistów w kategoriach dla najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego.

Formy współpracy

Oferujemy elastyczne formy współpracy kompleksowej lub incydentalnej w zależności od etapu postępowania, przedmiotu postępowania oraz potrzeb Klienta.