Doradztwo Podatkowe i Księgowość

Kariera

BRANŻE

Startupy

Planowane rozpoczęcie działalności wymaga przemyślenia wielu kwestii i podjęcia kilku strategicznych decyzji przez przyszłego przedsiębiorcę. Jeszcze przed uruchomieniem własnej firmy należy się zastanowić nad formą prowadzenia biznesu oraz formą opodatkowania. Zmiana w tym obszarze w trakcie roku może się okazać bardzo utrudniona, a w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa.

Pierwsze miesiące prowadzenia własnego biznesu są dość trudne. Trzeba bowiem przyswoić sobie dużo informacji i zaznajomić się z przepisami prawnymi, podatkowymi, rachunkowymi, co wymaga poświęcenia czasu, który na początku działalności powinien być przecież przeznaczony na rozwój oferty i zdobywanie rynków. Dlatego na już na etapie planowania i startu biznesu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą wybrać odpowiednią formę i przeprowadzą przez początkową fazę rozwijania firmy.

Jak możemy pomóc

Naszym klientom – przyszłym i początkującym przedsiębiorcom – oferujemy możliwość kompleksowej obsługi i doradztwa prawnego, podatkowego oraz księgowego. W jednym miejscu
i w jednym czasie uzyskają oni wszystkie potrzebne informacje, a my pomożemy załatwić wszelkie niezbędne formalności.

Rozpoczynającym działalność proponujemy specjalne warunki współpracy, bo rozumiemy, jak trudne bywają początki własnego biznesu.