Doradztwo Podatkowe i Księgowość

Kariera

BRANŻE

Turystyka

Jeśli mowa o ryzyku podatkowym, to już sama definicja usługi turystycznej rodzi wiele kontrowersji, a to dopiero początek problemów.

Turystyka to biura podróży, ale także agenci i pośrednicy, branża hotelarska, gastronomiczna. To również różne typy działań – od organizacji wypoczynku, przez turystykę biznesową, językową do pośrednictwa w sprzedaży biletów lotniczych i pakietów hotelowych. Wreszcie branża turystyczna to działania na rynku międzynarodowym, gdzie często przychodzi się mierzyć ze sprzecznymi przepisami obowiązującymi w różnych krajach.

Jak skorzystać z naszej wiedzy

W odpowiedzi na potrzeby rynku powołaliśmy zespół, który wyspecjalizował się w rozwiązywaniu problemów podatkowych branży turystycznej. W ramach naszych działań od wielu lat oferujemy szkolenia dla podmiotów działających w branży. Obecnie tworzymy również cykl publikacji prasowych, których celem jest naświetlenie problemów podatkowych dotykających przedsiębiorstwa (nie tylko biura podróży, ale także hotelarstwo czy gastronomię). Na co dzień pracujemy również z Polską Izbą Turystyki.

W ramach naszych pakietów możemy zaoferować Państwu stałą pomoc i doradztwo we wszystkich prawno-podatkowych aspektach aktywności gospodarczych.